0e0.jpg

Jako minulý rok jsme i letos rádi vyhověli prosbě o pomoc a vyslyšeli zástupce obce Věšín, kde se pořádal dětský den. Zkušenosti s tím již máme a tak nebyl problém dát dohromady 7 lidí, kteří dne 6.6.2009 v ranních hodinách přijeli na hřiště do jmenované obce. Pořadatelé oslovili např. místní hasičský sbor, statek, který poskytl koně pro jízdu. atd.

Hned po příjezdu jsme se dali do práce a za chvíli stálo u koupaliště postavení pro střelbu ze vzduchovky, paintballu a airsoftové pušky. Pro naše pohodlí jsme si postavili malý přístřešek z celt proti nehezkému počasí, sestavili lavice, stoly a Eugen R. vytáhl slíbenou bouli z čerstvého ovoce a dobrého vína. Že akce tato nebyla náhodná se ukázalo ve chvíli, kdy Lenka H. vytáhla z auta krabici a všichni společně jsme předali Petrovi Š. k jeho středečním narozeninám dort v podobě berušky. Petře ještě jednou - hodně štěstí, zdraví a ať se v životě daří!

Po obědě okolo 13:30, v podobě roštěnek od Geni či výtečného guláše od organizátorů, se pomalu začaly scházet děti. Nejen pomoci organizátorům, ale i propagace našeho klubu - to byl důvod, proč jsme sem jeli. Proto se mnozí z nás odhodlali a jeli sem v histor. uniformách. Děti začaly plnit disciplíny a u vzduchovek bylo vždy plno. Ti, co neobsluhovali u střeleb, rádi poskytovali informace dětem, rodičům atd. o zbraních, historii a našem klubu.

 Jelikož nám extrémně nepřálo počasí a propršel již i náš bezpečnostní přístřešek, všechny disciplíny ukončily okolo 15:30 činnost a pořadatelé společně s námi utekli do hospůdky u stadionu.. Zde jsme se pomalu usušili, popili a něco pojedli. Přijel se na nás podívat i Luděk z klubu, ale hned zase odjel - škoda. Venku pomalu přestalo pršet a tak jsme si řekli, že pro děti uspořádáme takovou historickou miniukázečku o 5ti lidech. Tato byla spíše pro malé děti, protože co taky uděláte s pěti lidmi, že?

Inu, vše bylo mokré a děti promoklé. Ještě jsme si zahráli společně nohe-volejbal a ač se to nezdálo, bylo 20:00 hodin a tak jsme tuto víkendovou akcičku ukončili. Tedy až na 3 nejstatečnější, kteří zůstali hospůdce věrní a využili pohostinnosti místních. Tak za rok opět nashledanou.

 

Kompletní stránky a fotogalerie se zobrazují pouze přihlášeným klubákům!
KONTAKTUJTE ADMINISTRÁTORA (nolino@seznam.cz)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one