0e0.jpg

První paintbálek 2009

            Dne 17.1.2009 využilo 17 bláznů sněhu, mrazu a jiných studených požitků, které tato letošní, extrémně tuhá, zima nabídla. Zatímco rozumní lidé pozorovali krásu ojíněných stromů zkrze okna teplého domova či orosených pulitrů pohostiných hospůdek, tak 10 členů našeho klubu a jejich 7 rodinných příslušníků blbnulo na vlečce vlakového nádraží v Milíně.

             Inu byla okurková sezona a srvrběly holt ukazováčky po spouštích našich železných milenek pečlivě zakonzervovaných v trezorech a připravených na divokou jízdu v roce 2009.

 

Jak už bylo napsáno sešlo se nás 17. Jako čas srazu byl domluvena 10. hodina předpolední.

Po rozdělení stran a určení cílů hry se s paintballovými pistolemi v rukou hráči rozutekli po určené herní ploše. Jako jeden z hlavních cílů hry byl především taktický nácvik boje jednotlivce, menší i větší skupiny. Tato příprava je jistě pro členy našeho klubu velmi potřebná a to i pro samotné historicko-vojenské ukázky. K boji byla využit i okolní břízou porostlý svah kde si zvláště pražáci v bílých maskovacích pláštích vedli dobře.  I v samotné budově vlečky se svedly boje Stalingrad připomínající.

 

            Byla však velmi tuhá zima a tak ani spousta legrace nezabránila prokřehnutí prstů. I snaha ohřát se nad šálkem kávy z termosky nebyl pro mráz moc účinný. Bylo uprostřed zimy, ale klubáci spíš vypadali jako umělecky nepříliš vyvedené velikonoční kraslice. Okolo 14.00 hod. se nakonec rozhodlo o odpískání této příjemné akcičky a tak jak se přijelo, tak rychle se i odjelo.

             No a odjelo se tam kam nás to srdce táhlo. Někoho domů a někoho do holubárny k Mildovi Urešovi a tam, co se dělo, již není téma této kroniky….a zaplať pánbůh že není!

FOTO K TÉTO AKCI

Kompletní stránky a fotogalerie se zobrazují pouze přihlášeným klubákům!
KONTAKTUJTE ADMINISTRÁTORA (nolino@seznam.cz)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one