0e0.jpg

Paintball 2008….aneb, zas je co prát….

Na den 15.11.2008 náš klub naplánoval pravidelně neplánované blbnutí ve formě PAINTBALLU. Blbnutí toto se odehrávalo opět v prostoru bývalé milínské vlečky, kde vystavěné domečky, most, atd. jsou naprosto dokonalou kulisou pro tuto formu zábavy. No zábavy….nikde jinde si člověk nedokáže ověřit jak je na tom z hlediska dnešní taktiky boje! Válčení, které představujeme v histor. ukázkách je nebe a dudy proti této formě válčení…  

Na paintball se sešlo 9 klubáků. Pepa, Olda, Míša s nejstarším synátorem Mildou, dále Milda, Tomík, Kuba, benjamínek Vojta a nastupující člen do klubu.

V prostoru vlečky bylo setkání naplánováno na 10:00.. Klubáci přišli oblečeni ponejvíce v maskáčích vz.95. Akcička vyšla jedince Kč 500,- až 800,- (dle toho jak kdo střílel).

Nu a ještě není napsáno, kdo proti KVH Příbram stál jako sok. Inu, Pepík domluvil bitku s deseti jeho kamarády od firmy Skanska.

Samotný průběh stříleček byl prostý. Vždy se domluvilo, o co půjde (boj o vlajku, záchrana pilota, atd.) a hurá do toho. Přestávky mezi střílením byly okolo 10 minut, což bohatě stačilo k načerpání sil a případnému občerstvení, jež si každý musel přinésti sám.

Skóre vítězství bylo téměř nerozhodné, mírně převýšené v náš prospěch.

Při jednotlivých střílečkách se projevilo, kdo má v sobě ducha vojáka. Krýt záda kamarádovi, sám věřit, že jeho kamarád mu záda kryje…jedinec je naprostou neoddělitelnou součástí družstva a jako družstvo odpovídá za jedince, tak jedinec odpovídá za celé družstvo…to je dnešní boj….

A nakonec je proto potřeba vyzdvihnout a pochválit Kubu. Ač mladý kluk, vojnu znajíc jen z doslechu, prokázal Radeckého tvrzení, že: „každý voják má v torně maršálskou hůl“. Kuba se byl jako lev, kde ho bylo potřeba tam byl, kryl dokonale sebe i své parťáky, inu mladá, čerstvá a svěží krev KVH Příbram!!! Kubiku gratulujeme! Umíš!

Všichni přítomní si akcičky užili a těší se na další…

pejntbol.jpg
Kompletní stránky a fotogalerie se zobrazují pouze přihlášeným klubákům!
KONTAKTUJTE ADMINISTRÁTORA (nolino@seznam.cz)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one